Samsung Galaxy S10’dan Sızan Görüntüler

Samsung Galaxy 10 modelinin bir çok serisinde olmayan özelliklerin olacağını daha önceden duyurmuştu.Bu telefonun şimdiye kadar neye benzediği hakkında hiç bir fikrimiz yoktu ki bu güne kadar.

Daha önceden çıkan söylemlerde Galaxy S10 katlanılabilir özelliği olmayacağı anlaşıldı. Fakat ortaya çıkan orijinal modellerin ise baş döndürecek seviyede olacağı belli.

Kasım ayı sonlarında bir Wall Street Journal raporu, Samsung’un 5.8 ila 6.4 inç arasında değişen ekran boyutlarına sahip üç Galaxy S10 telefonu hazırladığını iddia etti.

Geçmişte yayınlanmamış olduğu telefonlar için görüntü ve konsept sanatı bakımından son derece doğru bilgiler veren Blass, raporu bu paylaşılan fotoğrafla doğruladı:

Samsung’un üç modeli, sırasıyla 5.8, 6.1 ve 6.4 inç ekranlarla S10 Lite, S10 ve S10+ olarak adlandırılıyor gibi görünüyor.

İlginçtir ki, bunlar iPhone XS, iPhone XR ve iPhone Xs Max ile neredeyse aynı ekran boyutlarıdır. Tek fark, 6.5 inç iPhone Xs Max’den 0.4 inç daha küçük olan S10+ oldu.

İddia edilen telefon, Galaxy S9 ve S9 + üzerinde dikey olarak olduğu gibi yatay olarak hizalanmış yeniden düzenlenmiş bir çift kamera sistemine sahip gibi görünüyor.Bu da Galaxy Note 8 ve Galaxy Note 9’u anımsatıyor.

Sızıntı aynı zamanda ekranın kavisli kenarlar olmadan düz olacağını da açıklıyor. Samsung, amiral gemisi olan S serisi telefonun düz ekranlı bir versiyonunu kavisli kenarları olmadan ilk kez ortaya sürdü.

Ayrıca, güç düğmesi bir parmak izi sensörü olarak iki katına çıkabilir. Bu da Samsung için başka bir ilk. Geçmiş ve güncel telefonlarda, Samsung parmak izi sensörünü ön tarafa yerleştirdi ve daha sonra arkaya taşıdı. Galaxy S10’un en az bir sürümünün, OnePlus 6T’de olduğu gibi bir ekran parmak izi okuyucusuna sahip olacağına inanılıyor.

Kulaklık girişi olarak ise sızılan fotoğraflardan anlaşılamadığı için bu konuda maalesef ki bir bilgi veremiyoruz. Bir sonraki sızıntıları 4 gözle bekliyoruz. Sayfamızı yakından takip ederek bunlardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir