Netflix Kullanıcılarına Müjde Mogli Orman Çocuğu Yayında!

Netflix’in daha önceden duyurmuş olduğu Mogli Orman Çocuğu adlı filmin fragmanından izlediğimiz kadarıyla filmin iyi olacağını anladık. 

Filmin konusunda iki dünya arasında kalan bir çocuk, gerçekte kim olduğunu bulmak için çıktığı bu yolda kahramana dönüşüyor. Daha geniş açıklarsak Rudyard Kipling’in sevilen başyapıtından uyarlanan bu filmde, beğenilen aktör ve yönetmen Andy Serkis, iki dünya arasında kalmasına rağmen kaderini kabul ederek bir efsaneye dönüşen Mogli’nin öyküsünü anlatıyor. Mogli kendini ne ormandaki vahşi hayata ne de insanların medeni dünyasına ait hissetmektedir. Ve gerçekten nereye ait olduğunu bulmak için çıktığı yolculukta, bu iki farklı dünyanın kendine has tehlikeleriyle yüzleşmek zorundadır.

Dilerseniz filmin fragmanına birde siz göz atın;

Film bu gün itibariyle Netflix kullanıcılarına sunuldu. Peki nasıl Netflix kullanıcısı olabilirim? diye soruyorsanız şöyle açıklayalım. Netflix aylık abonelik sistemi şeklinde çalışan bir sistemdir. 3 farklı plan seçeneği ile karşımıza çıkan üyelikte, temel plandan başlamak isterseniz ayda 15,99 Tl ücretle sahip olabilirsiniz. Fakat HD olarak izleme seçeneği sunulmuyor ve sadece 1 yayın izleme hakkı veriyor. Standart planda ise ayda 27,99 Tl ücretle HD olarak ve 2 yayın özellik hakkına sahip oluyorsunuz. Dilerseniz özel plan ile HD, Ultra HD ve 4 yayın hakkına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir